B84143B0600S020
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B84143B0600S020
Beschreibung:
LINE FILTER 530/310VAC 600A CHAS
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post, Threaded Post (M10)
Approval Agency cUR, UR
Inductance -
Series B84143B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Tray
Voltage - Rated AC 530V, 310V
Current 600 A