Zuhause / Balun / BD3438J50200AHF
minImg
BD3438J50200AHF
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
BD3438J50200AHF
Beschreibung:
BALUN 3.4GHZ-3.8GHZ 50/200 OHM
Auf Lager : 3950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Xinger®
Frequency Range 3.4GHz ~ 3.8GHz
Phase Difference
Package / Case 6-SMD, No Lead
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 200Ohm