Prysmian Group
Produkt-Nr.:
BE0121ANU-ILPA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
12F MM 50 TB INTLK ALUM I/O
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Cladding Diameter | 125µm |
| Tensile Strength | 74.8kg |
| Cladding Material | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Core Diameter | 50µm |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFCP |
| Series | NEXTGEN® |
| Type | Multimode |
| Length | - |
| Core Material | - |
| Mfr | Prysmian Group |
| Style | Standard |
| Features | Interlocked Aluminum Armor |
| Jacket Color | Black |
| Attenuation - Typ | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.490" (12.45mm) |
| Bend Radius | 124.46mm |
| Base Product Number | BE0121 |