Ampleon USA Inc.
Produkt-Nr.:
BLF645,112
Hersteller:
Paket:
LDMOST
Charge:
-
Beschreibung:
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT540A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Configuration | Dual, Common Source |
| Current Rating (Amps) | 32A |
| Current - Test | 900 mA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | LDMOST |
| Power - Output | 100W |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-540A |
| Voltage - Test | 32 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Ampleon USA Inc. |
| Frequency | 1.3GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tray |
| Gain | 16.5dB |
| Base Product Number | BLF645 |