Zuhause / Fixed Inductors / BPSC000606306R2MS0
minImg
BPSC000606306R2MS0
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSC000606306R2MS0
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 6.2 µH