Zuhause / Fixed Inductors / BPSC00070740390MS0
minImg
BPSC00070740390MS0
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSC00070740390MS0
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 138mOhm Max
Inductance 39 µH