Zuhause / Fixed Inductors / BPSC00070745220M00
minImg
BPSC00070745220M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSC00070745220M00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.23A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 22 µH