Zuhause / Fixed Inductors / BPSC00080845100M00
minImg
BPSC00080845100M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSC00080845100M00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 36mOhm Max
Inductance 10 µH