Zuhause / Fixed Inductors / BPSC00131345330T00
minImg
BPSC00131345330T00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSC00131345330T00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 97mOhm Max
Inductance 33 µH