Zuhause / Fixed Inductors / BPSD00050432120M00
minImg
BPSD00050432120M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSD00050432120M00
Beschreibung:
INDUCTOR POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.05A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Inductance 12 µH