Zuhause / Fixed Inductors / BPSD00060525221M00
minImg
BPSD00060525221M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSD00060525221M00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 250mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3Ohm Max
Inductance 220 µH