Zuhause / Fixed Inductors / BPSD00100954151K00
minImg
BPSD00100954151K00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSD00100954151K00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 780mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 470mOhm Max
Inductance 150 µH