Zuhause / Fixed Inductors / BPSF00070732470M00
minImg
BPSF00070732470M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSF00070732470M00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 670mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 47 µH