Zuhause / Fixed Inductors / BPSY00130951220M00
minImg
BPSY00130951220M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BPSY00130951220M00
Beschreibung:
INDUCTOR POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 20 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 207mOhm Max
Inductance 22 µH
Series BPSY
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 15MHz