Zuhause / Fixed Inductors / BSCL00321611220L00
minImg
BSCL00321611220L00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BSCL00321611220L00
Paket:
1206
Beschreibung:
INDUCTOR RF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 35 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 5 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 22 µH
Series BSCL
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 16MHz