BW-N10W20+
Mini-Circuits
Produkt-Nr.:
BW-N10W20+
Hersteller:
Mini-Circuits
Beschreibung:
FXD ATTEN / N / 10DB 20W ROHS
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Series -
Power (Watts) 20W
Attenuation Value 10dB
Package / Case N-Type In-Line Module
Mfr Mini-Circuits
Package Box
Impedance 50 Ohms