Zuhause / Fixed Inductors / BWVS00404018330T00
minImg
BWVS00404018330T00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BWVS00404018330T00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 720mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 530mOhm
Inductance 33 µH