Zuhause / Fixed Inductors / BWVS00505020150T00
minImg
BWVS00505020150T00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BWVS00505020150T00
Paket:
2020
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.17A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.08 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2020
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm
Inductance 15 µH