C201370A-152NHF
ITG Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
C201370A-152NHF
Beschreibung:
CMC 1.5MH 6.8A 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 15mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.083" L x 0.728" W (27.50mm x 18.50mm)
Height (Max) 1.280" (32.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series C201370A
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 6.8A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr ITG Electronics, Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 1.5 mH @ 10 kHz