CA50C3007HNT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CA50C3007HNT
Beschreibung:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 30 MHz