CA55D020K107TA
XiangJiang
Produkt-Nr.:
CA55D020K107TA
Hersteller:
XiangJiang
Beschreibung:
CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.130" (3.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm
Ratings -
Series CA55 D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 100 µF