CA70P10004GLR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CA70P10004GLR
Beschreibung:
7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Function Standby (Power Down)
Series CA70
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz