Zuhause / Coaxial Cables (RF) / CABLE 243 RF-0100-A-1
minImg
CABLE 243 RF-0100-A-1
GradConn
Produkt-Nr.:
CABLE 243 RF-0100-A-1
Hersteller:
GradConn
Beschreibung:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 3.937"
Auf Lager : 252
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RG-178
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color Brown
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Nautilus
Length 3.937" (100.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz