Zuhause / Oscillators / CB3-3C-7M372800
minImg
CB3-3C-7M372800
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CB3-3C-7M372800
Beschreibung:
XTAL OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL
Auf Lager : 9372
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 7.3728 MHz