Zuhause / Oscillators / CB3-3I-2M048000
minImg
CB3-3I-2M048000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CB3-3I-2M048000
Beschreibung:
XTAL OSC XO 2.0480MHZ HCMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 2.048 MHz