Zuhause / Oscillators / CB3LV-3C-3M072000
minImg
CB3LV-3C-3M072000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CB3LV-3C-3M072000
Beschreibung:
XTAL OSC XO 3.0720MHZ HCMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 12mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CB3LV
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, TTL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 3.072 MHz