CF1/2CT52R200J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CF1/2CT52R200J
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 20 OHM 5% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 10211
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient -450/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W