Zuhause / RF Filters / CHPFL-0045-BNC
minImg
CHPFL-0045-BNC
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CHPFL-0045-BNC
Beschreibung:
RF FILTER HIGH PASS 45MHZ INLINE
Benutzer handbuch
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 0.550" Dia x 2.590" L (13.97mm x 65.79mm)
Height (Max) -
Product Status Active
Series CHPFL
Package / Case Inline, BNC Connection, F and M
Bandwidth -
Mfr Crystek Corporation
Ripple -
Frequency 45MHz