Zuhause / RF Filters / CHPFL-0050-BNC
minImg
CHPFL-0050-BNC
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CHPFL-0050-BNC
Beschreibung:
RF FILTER HIGH PASS 50MHZ INLINE
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 0.550" Dia x 2.590" L (13.97mm x 65.79mm)
Ripple -
Frequency 50MHz