CHSA2512R0005F
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
CHSA2512R0005F
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.0005 OHM 1% 6W 2512
Auf Lager : 7983
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±115ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.5 mOhms
Series CHSA
Power (Watts) 6W