CHSA3920R0002F
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
CHSA3920R0002F
Paket:
3920
Beschreibung:
RES 0.0002 OHM 1% 12W 3920
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.085" (2.17mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Temperature Coefficient ±125ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 3920
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.2 mOhms
Series CHSA
Power (Watts) 12W