Zuhause / Oscillators / CHT32C12502MNT
minImg
CHT32C12502MNT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CHT32C12502MNT
Beschreibung:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CHT32
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, TTL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz