CHT32C1432PMT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CHT32C1432PMT
Beschreibung:
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V