CHT50C3842PLT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
CHT50C3842PLT
Beschreibung:
XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CHT50
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz