CIM10N121NC
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CIM10N121NC
Beschreibung:
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CIM10
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA