CMLB104T-4R7MS
Delta Electronics/Cyntec
Produkt-Nr.:
CMLB104T-4R7MS
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20MOHM SMD
Auf Lager : 732
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Inductance 4.7 µH