Zuhause / Speakers / CO2014L038BN8MDA
minImg
CO2014L038BN8MDA
Seltech
Produkt-Nr.:
CO2014L038BN8MDA
Hersteller:
Seltech
Beschreibung:
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 93DB
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 800 Hz ~ 20 kHz
Shape Oval
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Termination Spring Type
Size / Dimension 0.787" L x 0.551" W (20.00mm x 14.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type General Purpose
Power - Rated 500 mW
Technology Magnetic
Power - Max 1 W
Frequency - Self Resonant 800Hz
Mfr Seltech
Material - Cone Plastic
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 8 Ohms
Efficiency - dBA 93.00
Efficiency - Testing 500mW/10cm