CONREVSMA014-C08.5
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
CONREVSMA014-C08.5
Beschreibung:
CBL ASSY RPSMA JACK 8.5"
Auf Lager : 690
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-174
2nd Contact Gender -
1st Connector RP-SMA Jack
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Cable (Round)
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 8.500" (215.90mm)