CSH-SGFB-200-UFFR
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
CSH-SGFB-200-UFFR
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL-SMA JCK-PLG 7.874"
Auf Lager : 953
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)