CPD1715-220M
CODACA
Produkt-Nr.:
CPD1715-220M
Hersteller:
CODACA
Paket:
Vertical, 4 PC Pin
Beschreibung:
HIGH CURRENT INDUCTORS FOR AUDIO
Auf Lager : 60
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.760" (19.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.591" W (17.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Vertical, 4 PC Pin
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 14mOhm Max
Inductance 22 µH