CPD2315-220M
CODACA
Produkt-Nr.:
CPD2315-220M
Hersteller:
CODACA
Paket:
Vertical, 3 PC Pin
Beschreibung:
HIGH CURRENT INDUCTORS FOR AUDIO
Auf Lager : 60
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 20.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 13 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.906" L x 0.571" W (23.00mm x 14.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Vertical, 3 PC Pin
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.6mOhm Max
Inductance 22 µH