CPEX2626L-180MC
CODACA
Produkt-Nr.:
CPEX2626L-180MC
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
THT HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
Auf Lager : 120
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 44A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 33 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.043" L x 1.024" W (26.50mm x 26.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.62mOhm Max
Inductance 18 µH