CSAB0750-470M
CODACA
Produkt-Nr.:
CSAB0750-470M
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
SMD INDUCTOR,MOLDING POWER CHOKE
Auf Lager : 796
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.260" W (7.25mm x 6.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 47 µH