CSAB1770-8R2M
CODACA
Produkt-Nr.:
CSAB1770-8R2M
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
SMD INDUCTOR,MOLDING POWER CHOKE
Auf Lager : 150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 20A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.283" (7.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 16 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.701" L x 0.669" W (17.80mm x 17.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 8.7mOhm Max
Inductance 8.2 µH