CSBX1275-1R0M
CODACA
Produkt-Nr.:
CSBX1275-1R0M
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
Auf Lager : 238
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 68A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.299" (7.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1mOhm Max
Inductance 1 µH