CSCF2014-470MC
CODACA
Produkt-Nr.:
CSCF2014-470MC
Hersteller:
CODACA
Paket:
3-SMD
Beschreibung:
MNZNHIGHCURRENTPOWERINDUCTOR
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.886" L x 0.858" W (22.50mm x 21.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3-SMD
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 47 µH