CSCF2915H-100MC
CODACA
Produkt-Nr.:
CSCF2915H-100MC
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
Auf Lager : 470
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 23A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.606" (15.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.098" L x 1.098" W (27.90mm x 27.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.65mOhm Max
Inductance 10 µH