DLC0177DSG-8
DLC Display Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
DLC0177DSG-8
Beschreibung:
1.77" TFT 128X160
Auf Lager : 83
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 41.42mm W x 31.83mm H
Dot Pixels 128 x 160
Controller Type ILI9163V
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 1.8" (44.96mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED
Background Color -
Mfr DLC Display Co.,Ltd
Dot Size -
Package Box
Interface Parallel, 8-Bit (RGB)
Dot Pitch 0.22mm W x 0.22mm H