DLC0686ADP12MF-3
DLC Display Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
DLC0686ADP12MF-3
Beschreibung:
6.86" IPS TFT 480X1280 BAR-TYPE
Auf Lager : 39
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 162.49mm W x 61.92mm H
Dot Pixels 480 x 1280
Controller Type HX8394-D
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 6.9" (174.24mm)
Series -
Display Type TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Backlight LED
Background Color -
Mfr DLC Display Co.,Ltd
Dot Size -
Package Box
Interface MIPI
Dot Pitch 0.13mm W x 0.13mm H