DLFL-0147-25D2
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
DLFL-0147-25D2
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
CMC 25A 2LN TH
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DLFL
Voltage Rating - DC -
Package / Case Radial
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 25A
Voltage Rating - AC 440V